Uitslagen 9e Van der Zwan Toernooi 2016

Ga naar de: Finale toe

 HERENG1G2G3G4SerieBTPFGGem.    
1Nick de Gelder223242242202909769854246.25
2Ben van Denzel236219289203947369834245.75
3Bart van Beers235258235236964169804245.00
4Jurgen van der Vecht2262101822238411329734243.25
5Jelle Kemps257211212246926409664241.50
6Jerry Teunissen1991711941967601969564239.00
7Andre de Nooijer226246210191873729454236.25
8Josh van Hettema2571611771827771649414235.25
9Jan de Wandeleer210246217234907329394234.75
10Rowin van Maasdam1861952471818091289374234.25
11Wesley Gorter181246300183910249344233.50
12Jan Moonen206164222256848809284232.00
13Tini van Dorst223279214144860609204230.00
14Henk de Graaf2051841731687301688984224.50
15Giovanni Rotmans2061962031927971008974224.25
16Sebastiaan de Ruiter215236227190868208884222.00
17Dennis Deijkers232224162226844448884222.00
18Albert van der Kamp211181195204791968874221.75
19Randy van Ingen1901931831777431448874221.75
20Loep van der Zwan204190161235790968864221.50
21Ferry van Maasdam1492001602107191448634215.75
22Elbert Roodenburg2191431971767351128474211.75
23Ludo Pittoors188207226187808328404210.00
24Math Mostert182160190212744968404210.00
25Johan Ruymbeke205190181168744928364209.00
26Peter van den Oever174173204204755728274206.75
27Owen Glansdorp223172167185747808274206.75
28Stefan Kuhn2101581461736871368234205.75
29Frederic Vandewaeter170158211193732808124203.00
30Stefan de Cock191214157177739728114202.75
31Pierre Boot2111821461456841248084202.00
32Remco Spruijt191202181217791168074201.75
33Adri Paling1941831431576771288054201.25
34Johan Corbijn179192185168724808044201.00
35Henk Dekkers1761461751616581448024200.50
36Henry van Steenis213189162202766327984199.50
37Maurice Wandel1421961661826861127984199.50
38Olivier Roodenburg1521791281956541447984199.50
39Frank Visser1581621191475862047904197.50
40Norbert Rondelez196214154163727607874196.75
41Rudy Kerkhove1281191881736081767844196.00
42Rob Priester178162173178691927834195.75
43Freddy Schijf188179192143702807824195.50
44John v Staaijeren203145166181695767714192.75
45Vincent Bergwerff1691521681506391247634190.75
46Roel Mol1681451551726401207604190.00
47Rens Vader169156179184688687564189.00
48Brent de Ruiter169189183170711367474186.75
49Dries Nelis1251821601336001447444186.00
50Ferdi Meulmeester155154170167646967424185.50
51Marco Pakbier1921401351626291127414185.25
52Robert van Alen1251381151365142047184179.50
53Wim Louwerse1261281251585371767134178.25
Hoogste game heren : Wesley Gorter : 306
Gemiddelde scratch : 186,40
Aantal 200 games : 67
DAMESG1G2G3G4SerieBTPFGGem.
1Martha Dekkers1591451611656302168464211.50
2Claudia Kutzner1801351361906412008414210.25
3Lizzy Flapper1721651521336222088304207.50
4Eveline Deijkers1862161371456841368204205.00
5Katty Paling1281801571516161888044201.00
6Tamara Meulmeester1891591771486731288014200.25
7Elly de Nooijer1601761561256171727894197.25
8Angelique de Graaf1641501811556501287784194.50
9Lindsey Paling215182164126687807674191.75
10Diana Stok1721241511485951367314182.75
Hoogste game dames : Eveline Deijkers : 250
Gemiddelde scratch : 160,30
Aantal 200 games : 2