Uitslagen 9e Van der Zwan Toernooi 2016

Ga naar de: Voorronden toe

 HERENG1G2G3G4SerieBTPFGGem.    
1Nick de Gelder22618722724388315219448243.00
2Wesley Gorter2472381932669444819028237.75
3Jelle Kemps1892791952148778018838235.37
4Josh van Hettema17819917722277632818818235.12
5Bart van Beers2252182241888553218518231.37
6Ben van Denzel2012161802017987218178227.12
7Jan Moonen18123418217977616017848223.00
8Jan de Wandeleer2052022091918076417788222.25
9Jurgen van der Vecht17916819213267126417768222.00
10Rowin van Maasdam15918616318969725617628220.25
11Jerry Teunissen17014914512859239217448218.00
12Andre de Nooijer16121118215971314417308216.25
Hoogste game heren : Wesley Gorter : 306
Gemiddelde scratch : 206,80
Aantal 200 games : 53
DAMESG1G2G3G4SerieBTPFGGem.
1Eveline Deijkers15719016218969827216548206.75
2Lizzy Flapper12717017014060741616458205.62
3Claudia Kutzner13714215216759840016398204.87
4Martha Dekkers14514213613956243216248203.00
Hoogste game dames : Eveline Deijkers : 250
Gemiddelde scratch : 157,50
Aantal 200 games : 1