Uitslagen 32e Kruitmolen Dubbel Toernooi 2016

Ga naar de: Voorronden

  G1G2G3G4SerieBTPFGGem.    
1Jut en Jul356392443456164718408018226.66
Bart van Beers19719321622583188394209.75
Wesley Gorter15919922723181608164204.00
2The Young Ones4153683713611515171382918212.72
Brent de Ruiter229179183190781408214205.25
Owen Glansdorp186189188171734367704192.50
3Wacko TIR412429417375163363380518211.38
Nicky Velder21018222116677907794194.75
Jan Moonen202247196209854288824220.50
4M-STAR 13953603883811524270373118207.27
Alice Kooij1571471631806471207674191.75
Dennis Deijkers23821322520187708774219.25
5Bowlingkings3993363583151408315370518205.83
Bart Bronsgeest166121141154582846664166.50
Ronan van der Loo233215217161826568824220.50
6De L.P. kes401363362378150481366818203.77
Ludo Pittoors20520519022682608264206.50
Lindsey Paling196158172152678367144178.50
7Johan en Kim3293383383981403270358918199.38
Kim de Lange1811601581986971208174204.25
Johan Schuurkamp14817818020070607064176.50
8Berg/Nederhof3853253943421446153357718198.72
Bjorn van den Berg177167157151652647164179.00
Vincent Nederhof20815823719179447984199.50
Hoogste Team game : Jut en Jul : 549
Hoogste game (ind.) : Jan Moonen : 254
Gemiddelde scratch : 198.9
Aantal 400 (Team) games : 28