Senioren
Verenigingskampioenschappen Senioren 2018 – 2019 27-01-2019
Verenigingskampioenen Senioren 2018-2019 Brent de Ruiter en Lindsey Paling

Verenigingskampioenen Senioren 2018-2019 Brent de Ruiter en Lindsey Paling

Leden en dubbelleden van Bowlingvereniging Middelburg,
U kunt weer inschrijven voor de VERENIGINGSKAMPIOENSCHAPPEN voor SENIOREN 2018-2019

Inschrijven op het inschrijfformulier op het publicatiebord
Sluitingsdatum donderdag 17 januari

U mag natuurlijk ook een mail sturen naar het wedstrijdsecretariaat : wedstrijdsecretariaat@bvmburg.nl
U kunt hier de flyer downloaden Flyer VK senioren 2018-2019
Zie de Serie-klasse indeling VK senioren 2018-2019 bijgewerkt t/m 22-01-2019.
De standen zijn te bekijken op VK senioren 2018-2019 uitslagen

Verenigingskampioenen 2018-2019 :
Dames : Lindsey Paling
Heren : Brent de Ruiter

Zij gaan onze vereniging vertegenwoordigen op de Dag der Kampioenen Senioren.
De Dag der Kampioenen Senioren wordt gehouden op zaterdag 6 en zondag 7 juli 2019.
Het strijdtoneel is : Lucky’s Bowling te Warmond.
Voor meer informatie en uitslagen kijk op de website van de NBF

Spelregels 05-11-2018
  • Deelname is mogelijk voor alle leden (hoofd- en dubbelleden) van de BVM
  • Het inschrijfgeld bedraagt € 12,50 per persoon als u huisleague speelt (besloten in de ALV van 17-05-2013)
  • Speelt u niet in de huisleague dan betaald u € 25,00
  • Single scratch Europees systeem
  • Voorronde 6 games met 2 spelers per baan (gespeeld op baan 1 t/m 8)
  • Finale 6 games met 2 spelers per baan (gespeeld op baan 1 t/m 12)
  • De scores uit de voorronden worden meegenomen naar de finale
  • Er zijn maximaal 24 finaleplaatsen waarvan minimaal 3 finaleplaatsen per klasse
  • Zijn er in een klasse minder dan 5 deelnemers dan vervallen er voor deze klasse finaleplaatsen
  • De rest van de finaleplaatsen worden naar rato verdeeld
  • Bij onvoldoende deelname in een bepaalde klasse behoud het bestuur het recht om klassen samen te voegen
  • Heeft u wel ingeschreven maar komt u niet opdagen dan kost dat u € 25,00
  • Wordt u verenigingskampioen dan vergoed de BVM de inschrijfkosten voor deelname aan de Dag der Kampioenen.
    Kunt u om welke reden dan ook niet naar de Dag der Kampioenen, dan betaald u de kosten van de voorronde à € 25,00
    (zoals omschreven in de reglementen van onze vereniging)
  • Indien nodig zullen er extra serie´s toegevoegd worden maar dit kan alleen als alle andere serie´s volzitten
  • U speelt op basis van uw pasgemiddelde van de NBF
  • U mag 1 klasse hoger spelen.
  • Geen gemiddelde op uw pas, raadpleeg dan het wedstrijdsecretariaat
  • U dient een kwartier voor aanvang van uw serie aanwezig te zijn

Serie indeling voorronden:

Serie 1 reserve Maandag 21 januari 19:30 uur – 22:00 uur
Serie 2 Dinsdag 22 januari 19:30 uur – 22:00 uur
Serie 3 Woensdag 23 januari 19:30 uur – 22:00 uur
Serie 4 Donderdag 24 januari 19:30 uur – 22:00 uur

Finales:

De finales worden gespeeld op zondag 27 januari van 11.30 tot 14.00 uur.
De indeling van de finales is afhankelijk van het aantal inschrijvingen per klasse en zal zo spoedig mogelijk bekend gemaakt worden.
Prijsuitreiking : 14.30 uur

Iedereen wordt verzocht minimaal 15 minuten voor aanvang van zijn serie aanwezig te zijn.
Kunt u om welke reden dan ook geen finale spelen, wilt u dit dan tijdig doorgeven zodat wij deze finaleplaats kunnen opvullen.

Baanindeling finale : zondag 27 januari van 11.30 uur tot 14.00 uur

Baan 1 1e A klasse Heren Brent de Ruiter 2e A klasse Heren Sebastiaan de Ruiter
Baan 2 3e A klasse Heren Marc de Kreek 4e A klasse Heren Remco Spruijt
Baan 3 1e A/B klasse Dames Lindsey Paling 2e A/B klasse Dames Angelique de Graaf
Baan 4 1e B klasse Heren Kevin de Nooijer 2e B klasse Heren Michael Snijders Jr
Baan 5 3e B klasse Heren Michael Snijders 1e C/D klasse Dames Katty Paling
Baan 6 2e C/D klasse Dames Coby Matthijsse 3e C/D klasse Dames Alma Corbijn
Baan 7 1e C klasse Heren Maurice Wandel 2e C klasse Heren Olivier Roodenburg
Baan 8 3e C klasse Heren Rudy Kerkhove 4e C klasse Heren Adri Paling
Baan 9 5e C klasse Heren Ludo Warman 6e C klasse Heren Elbert Roodenburg
Baan 10 1e D klasse Heren Richard van Zelst 2e D klasse Heren Ivan Snurer
Baan 11 3e D klasse Heren Dick van Leeuwen 4e D klasse Heren Frank Visser
Baan 12 5e D klasse Heren Jan van Beek 6e D klasse Heren Jules Visser